Ach, co to był za bal...

Bal Ósmych Klas

Garnitury, piękne suknie, radość i wzruszenie – to najbardziej charakterystyczne elementy tego wydarzenia, które miało miejsce 15 czerwca w Hotelu Grape Town, a mianowicie – Bal Ósmych Klas Szkoły Podstawowej nr 22.   Pięknie odtańczony Polonez wzruszył przybyłych nauczycieli i rodziców, natomiast wspólnie zatańczona Belgijka zachęciła wszystkich do zabawy. Młodzież bawiła się wspaniale. Bardzo dziękujemy rodzicom i wychowawcom za zorganizowanie tak pięknej imprezy, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Poniżej krótka fotorelacja.