Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze

Biała szkoła 2023

Białe szaleństwo dobiegło końca:)

W dniach od 26 lutego do 3 marca 2023 roku odbyła się kolejna edycja Białej Szkoły. Uczniowie naszej podstawówki uczestniczyli w tygodniowej akcji nauki i doskonalenie jazdy na nartach. Wyjazd odbył się do miejscowości Zieleniec w Kotlinie Kłodzkiej, gdzie w pięknych okolicznościach przyrody uczniowie śmigali na nartach oraz wspólnie się integrowali podczas wieczornych animacji i odrabianiu lekcji szkolnych.
Nad organizacją oraz fachową opieką czuwali nauczyciele szkoły podstawowej:
Marcin Krawczyk, Joanna Jażdżewska-Drobek, Radosław Kaczmarek – instruktorzy narciarstwa zjazdowego.
Magdalena Krzesińska – pedagog oraz animator wyjazdu.

Więcej zdjęć oraz filmów zamieszczonych jest w poniższym linku:
https://photos.app.goo.gl/wgojhApRBfb4WePJ8

EKOLOGICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ZIELONEJ GÓRZE

© Mariusz Szpakowicz