I Edycja Szkolnych Rozgrywek w Dobble

Wyniki turnieju 🙂

26.01.2023 r. odbyła się I Edycja Szkolnych Rozgrywek w Dobble. Cieszyła się dużym zainteresowaniem, gdyż uczestniczyło w niej 100 uczniów z dwóch kategorii wiekowych: klasy I-III i IV-VI.
Zawodnicy, pełni emocji, z dużym zaangażowaniem wspinali się po szczebelkach drabinki rozgrywki, jednak wygrali najwytrwalsi i najszybsi.

W kategorii klas I-III:

I miejsce zajęła ANASTAZJA KIERZEK, kl. 2b
II miejsce – INKA IDRYJAN, kl. 3c
III miejsce – ZUZANNA KIERUL, kl. 2a

W kategorii klas IV-VI:

I miejsce zajął BARTOSZ WOŹNIAK, kl. 4a
II miejsce – WIKTORIA KWOLEK, kl. 5a
III miejsce – KAROLINA GOSZCZ, kl. 6a

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom GRATULUJEMY zajęcia miejsc na podium i zdobycia wspaniałych nagród.
Mamy nadzieję, że rozgrywki w Dobble wpiszą się na stałe w kalendarz imprez naszej szkoły i w następnym roku odbędzie się ich II edycja, na którą już teraz serdecznie zapraszamy.