Konkurs na EkoPojazd rozstrzygnięty!.

Gratulujemy kreatywności

Podczas Dni Otwartych odbył się finał drugiej edycji konkursu fizycznego pt. „Ekologiczny pojazd jeżdżący”. Uczniowie II LO i Szkoły Podstawowej zaprezentowali swoje pojazdy przyszłości, napędzane łapką na myszy. Do konstrukcji ekologicznego pojazdu można było użyć następujących materiałów: drewno, karton, zużyte pudełka z tworzywa sztucznego, metalowe puszki, stare płyty CD, nakrętki od słoików.

Komisja konkursowa oceniała następujące elementy projektu:
a. Oryginalny wygląd pojazdu.
b. Staranność wykonania projektu.
c. Przestrzeganie regulaminu konkursu
d. Długość dystansu przebytego przez samochodzik

Oto zwycięzcy w kategorii Szkoła Podstawowa

I miejsce – grupa z klasy 8D – Tomasz Mazur, Mikołaj Trzciński, Marcel Wojciechowicz

II miejsce – grupa z klasy 8E – Martyna Warszawa, Zuzia Jurga, Lena i Maja Klewin

III miejsce – Adam Herchi z klasy 8B

Gratulacje dla zwycięzców.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców Zespołu Szkół Ekologicznych – serdecznie dziękujemy.

Opiekunowie konkursu: p. Jagna Krengowska, Elwira Sawicka