Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze

Magia teatru- lalka teatralna

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie

W ramach Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magia teatru – lalka teatralna” zaproszono uczniów do obejrzenia starych polskich bajek: Miś Uszatek, Porwanie Baltazara Gąbki, Wędrówki Pyzy, aby znaleźć  w tych utworach swojego ulubionego bohatera i wyczarować go w formie lalki teatralnej. Z całego kraju napłynęło wiele prac: kukiełek, marionetek, pacynek., spośród których prace naszych czterech uczennic otrzymały wyróżnienie: Natalia Flasińska i Martyna Balak – klasa 6a, Daria Zatorska – klasa 6b, Kinga Jankowska – klasa 6c. 20 kwietnia o godzinie 17:00 uczennice z rodzicami i opiekunem zostali zaproszeni na wystawę, spektakl i uroczyste wręczenie nagród. Serdecznie gratulujemy!

 

EKOLOGICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ZIELONEJ GÓRZE

© Mariusz Szpakowicz