Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze

Międzynarodowy Dzień Kropki

Wspieranie kreatywności i twórczości!

15 września 2023 roku będzie szczególnym dniem dla uczniów klas 0-6, gdyż obchodzić będziemy 15. Międzynarodowy Dzień KROPKI. To niezwykłe święto, które ma na celu rozwijanie kreatywności i twórczości dzieci na całym świecie. To doskonała okazja, aby każdy młody artysta mógł wyrazić siebie poprzez różne formy sztuki.

Aby uczcić ten wyjątkowy dzień, zachęcamy wychowawców klas 0-3 do zaprezentowania swoim uczniom krótkiego filmiku pt. “KROPKA”. Film ten jest doskonałą inspiracją i wizualnym przypomnieniem, że sztuka jest wszędzie wokół nas. 
Po obejrzeniu filmu, prosimy nauczycieli, aby poprowadzili zajęcia plastyczne, podczas których każde dziecko stworzy własną ARTYSTYCZNĄ KROPKĘ na papierze w formacie A4. Technika wykonania jest dowolna, więc dzieci mogą dać upust swojej wyobraźni i kreatywności. Gotowe prace prosimy dostarczyć do gabinetu pedagogów przed 15 września 2023 roku.

Zapraszamy również wszystkich uczniów (z klas 0-6) na przerwach o godzinie 11:35 i 12:40 na korytarz – 2. piętro. Tam będą na was czekać “kropkowe niespodzianki”, które na pewno was zachwycą. To doskonała okazja, aby razem bawić się i cieszyć sztuką.

Dołączcie do nas i świętujcie Międzynarodowy Dzień KROPKI razem z nami!

 

EKOLOGICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ZIELONEJ GÓRZE

© Mariusz Szpakowicz