Mikołajki w klasie 2c

Z wizytą u prezydenta Zielonej Góry

Dla uczniów z klasy 2c tegoroczne mikołajki były wyjątkowe. Miały okazję zasiąść w fotelu prezydenta Janusza Kubickiego w jego „sekretnym” gabinecie i zadać szefowi miasta wiele pytań. Dzieci obejrzały film, który pokazał wszystkie najważniejsze miejsca i atrakcje zielonogórskie, a także spotkały się z Małgorzatą Janecką – Kwiatkowską, kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Zielonej Górze. Nie obyło się bez niespodzianek od Mikołaja – dzieciaki dostały cukierki i inne niespodzianki. A po powrocie do szkoły znowu czekała na nie niespodzianka od Mikołaja. To był dzień pełen wrażeń!