Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze

Na podbój Kotliny Kłodzkiej

Aktywni każdego dnia!

W dniach 05-07.06.2023 uczniowie klas 7A i 8B uczestniczyli w wycieczce do Kotliny Kłodzkiej. Pierwszego dnia zwiedzili Zamek Książ i Szlak Ginących Zawodów z Mini Zoo w Kudowie Zdrój. Uczestniczyli również w lekcji garncarstwa. W kolejnych dniach uczestniczyli w Spływie pontonowym w przepieknej Kotlinie Kłodzkiej, zwiedzili Jaskinie Radochowską, Labirynt Skalny – Błędne Skały na pograniczu polsko- czeskim w Górach Stołowych oraz Polanicę Zdrój. Wieczorami uczniowie korzystali z atrakcji w ośrodku “Osada Górski Potok” w Starej Łomnicy – basen, grota solna, sauna, salon gier, ognisko, dyskoteka. Czas upłynął nam miło i przyjemne, wszyscy wrócili bardzo zadowoleni.❤️

EKOLOGICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ZIELONEJ GÓRZE

© Mariusz Szpakowicz