Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze

Pasowanie nowych uczniów

Witamy w progach naszej szkoły!

Pierwszy dzień szkoły jest najbardziej emocjonującym dniem dla uczniów, który po raz pierwszy przestępują próg szkoły, czyli dla uczniów klas pierwszych. Na uroczystym apelu odbyło się również ślubowanie. Pierwszoklasiści ślubowali sumiennie wywiązywać się z uczniowskich obowiązków i przynosić szkole dumę. Po ślubowaniu pan dyrektor Mariusz Szpakowicz magicznym ołówkiem dokonał aktu pasowania. Od tego momentu pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.

Pierwszakom życzymy wspaniałych chwil w murach tej szkoły, świetnych przyjaźni i wielu sukcesów. Dobrego i spokojnego roku szkolnego 2022/2023.

EKOLOGICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ZIELONEJ GÓRZE

© Mariusz Szpakowicz