Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze

Pożegnanie Absolwentów SP 22

Jedno się kończy, by zacząć coś nowego...

Koniec roku szkolnego to szczególnie ważny moment dla uczniów klas ósmych, którzy żegnają się ze szkołą, kolegami i koleżankami z klasy, nauczycielami. W tym roku Absolwenci Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 22 odebrali świadectwa ukończenia szkoły i dyplomy podczas uroczystej gali. Podziękowania skierowano również do rodziców, którzy swą aktywnością przyczynili się do tego, że życie szkoły  było barwniejsze. Część artystyczną dla tegorocznych absolwentów  przygotowali uczniowie klas niższych naszej szkoły.

Drodzy Absolwenci, życzymy Wam, abyście spośród tych wielu życiowych dróg wybrali tą, która spełni wasze oczekiwania i uczyni Was szczęśliwymi ludźmi. Pamiętajcie, że jesteście WYJĄTKOWI!

EKOLOGICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ZIELONEJ GÓRZE

© Mariusz Szpakowicz