Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze

Razem możemy zdziałać wiele!

Pomóżmy Ani!

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak niewielkim nakładem wysiłku możemy pomóc tym, którzy naprawdę potrzebują wsparcia? Czasami wystarczy jedno dobre serce i chęć zmiany świata na lepsze, aby uczynić ogromną różnicę w czyimś życiu. 

Ania Marciniak jest uczennicą drugiej klasy Ekologicznej Szkoły Podstawowej. To wyjątkowe dziecko, pełne energii i uśmiechu. Niestety, od urodzenia boryka się z trudnością, którą każdego dnia pokonuje z niezwykłą odwagą. Dziewczynka urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną o nazwie achondroplazja. W sierpniu, podczas wizyty kontrolnej, lekarze zakwalifikowali Anię do operacji, która pomoże uzyskać jej dodatkowe 20 cm wzrostu. Dla Ani to nie tylko marzenie o większym wzroście, to szansa na normalność, na życie bez bólu i problemów z układem kostnym.

Operacja to jednak proces skomplikowany i kosztowny. Wszystkie etapy wydłużania kończyn dolnych opiewają na kwotę 539 419,58 zł. To suma, która wydaje się niemożliwa do zebrania. Ale wierzymy, że razem możemy to zrobić.
Dlatego zachęcamy wszystkich uczniów oraz ich rodziców do włączenia się do akcji zorganizowanych przez naszą szkołę. Szczegóły znajdują się na plakatach. 

Bliższe informacje na temat Ani i jej choroby oraz link do zbiórki pieniążków na operacje to:
https://www.siepomaga.pl/nasza-anulka?fbclid=IwAR2AKbvP4y5RBkhusLSBpAqgraWFq3Wus1LVusmQOEgeEBvSf2ToTjJvzX8 

Dziękujemy z całego serca za Wasze wsparcie. Razem tworzymy cuda!

 

EKOLOGICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ZIELONEJ GÓRZE

© Mariusz Szpakowicz