Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

Inspirująca przygoda z pisarzem i podróżnikiem

Uczniowie klas 0 – III uczestniczyli w niezwykłej wyprawie z Łukaszem Wierzbickim – autorem książek dla dzieci takich jak “Afryka Kazika”, “Dziadek i niedźwiadek”, “Machiną przez Chiny”, redaktorem oraz podróżnikiem. Spotkanie odbywało się w radosnej atmosferze, pełne salw śmiechu, ubarwione humorem i talentem aktorskim pisarza. Autor zachęcał dzieci do poszukiwania przygód oraz poznawania historii poprzez czytanie książek, a nade wszystko do realizacji swych marzeń, nawet tych, które w danym momencie wydają się być bardzo odległe lub wręcz niemożliwe do spełnienia.