Sukces w konkursie "Magia Teatru"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Drodzy Miłośnicy Sztuki (i nie tylko!),
Z radością w sercu (i z igłą w ręku) ogłaszamy finał 18. Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Magia teatru – lalka teatralna”. Wernisaż odbył się 11 kwietnia o godzinie 17:00, gdzie Zielonogórski Ośrodek Kultury zamienił się w prawdziwą galerię sztuki naszych małych Artystów.
Korytarze ozdobiły dzieła inspirowane największymi gwiazdami polskiego ekranu – tak, zgadliście, Bolek i Lolek też tam byli! Pszczółka Maja zaszczyciła nas swoją obecnością, a Reksio? Cóż, Reksio jak zwykle wszedł bez biletu.
Jedną z nagród zgarnęła Martyna Balak z klasy 7a, która swoją interpretacją Pszczółki Mai sprawiła, że nawet prawdziwe pszczoły byłyby zazdrosne. A wyróżnienia? Oj działo się, działo:
Kinga Bartoszewicz – kl. 7b (Reksio),
Wiktoria Harber – kl. 5c (Tekla),
Liliana Onyszkiewicz – kl. 4d (konik polny Filip),
Inka Idryjan – kl. 4c (Lolek).
I nie zapominajmy o Lolku, który dzięki Antoninie Nijakowskiej z klasy 5b, mógł zobaczyć świat poza telewizorem.
Nagrody? Ach, nagrody! Dyplomy tak piękne, że aż szkoda w ramkę wieszać, bony do wydania na artykuły plastyczne (czyli więcej sztuki!) i pluszowy Reksio, który już znalazł nowy dom.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i już teraz zapraszamy na przyszłoroczne artystyczne zmagania – będzie kolorowo, będzie twórczo, będzie… magicznie!