Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze

Tam, gdzie chodzą fioletowe krowy

Muzyczne opowieści Lubuskiego Biura Koncertowego

Dziś w naszej szkole odbył się koncert muzyczny pt.: „Muzyczne opowieści –Tam, gdzie chodzą fioletowe krowy”. Dzięki twórczości Lubuskiego Biura Koncertowego nasi uczniowie mieli okazję poznać kulturę Tyrolu i Bawarii. Muzycy zaprezentowali kilka utworów, opowiedzieli o wędrówkach po Alpach i zapoznali dzieci z takimi instrumentami jak gitara basowa, skrzypce, klarnet, okaryna oraz fujarka. Uczniowie z przyjemnością i zaangażowaniem słuchali utworów zaprezentowanych przez muzyków. Czekamy z niecierpliwością na następny koncert!

EKOLOGICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ZIELONEJ GÓRZE

© Mariusz Szpakowicz