Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonej Górze

We wrocławskim zoo

Świętujemy Dzień Dziecka!

1 czerwca, wczesnym rankiem, uczniowie klasy 1c i 2c wyruszyli na wycieczkę do Wrocławia. Ku uciesze wszystkich cieszyliśmy się wspaniałą pogodą. Głównym punktem wycieczki było ZOO oraz Afrykarium. Dzieci z niecierpliwością czekały, aż dojedziemy na miejsce. Kiedy już stanęły przed bramą wrocławskiego ZOO pełne entuzjazmu weszły do tego przepięknego ogrodu. Największą atrakcją bez wątpienia okazało się Afrykarium. Oczy same rozszerzały się ze zdziwienia. Dzieci mogły zobaczyć rafę koralową z mnóstwem kolorowych ryb, odczuć klimat Afryki Wschodniej i podziwiać hipopotamy nilowe. Oprócz dzieci, autobusem wracały różnego typu pluszowe zwierzęta zakupione w sklepie z pamiątkami 😊

EKOLOGICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ZIELONEJ GÓRZE

© Mariusz Szpakowicz